Užduokite klausimą

 

Apie

Mūsų istorija

Sauliaus Jokužio leidykla-spaustuvė – tai pirmoji privati spaustuvė Lietuvoje, įsteigta 1990 m. Spalio 11 d., po Lietuvos nepriklausomybės atgavimo Klaipėdoje. Šiandien ji viena didžiausių Vakarų Lietuvoje ir savo veiklą vykdo daugiau nei 25 metus.

Mūsų vertybės

Greitis, kokybė, kompetencija, patirtis – tai spaustuvės vertybės, kuriomis vadovaujamasi nuo įmonės įkūrimo. Šių vertybių laikomės ne tik spaudoje, bet ir kasdienėje savo veikloje bendraudami ir bendradarbiaudami su klientais, verslo partneriais, ir, žinoma, tarpusavyje.

sų veiklos sritis – nuo idėjos iki produkcijos pristatymo

Klientų patogumui visi procesai – dizainas, paruošimas spaudai, leidyba, knygrišyklos, kiti baigiamieji darbai – nuo idėjos iki gaminio pristatymo – vyksta po vienu stogu.

Mūsų vizija

Užsakovų ir darbuotojų labiausiai pageidaujama ir vertinama leidykla-spaustuvė, išsiskirianti pažangiomis poligrafijos technologijomis ir darbo organizavimu; sugebanti originaliomis poligrafijos ir leidybos idėjomis sėkmingai konkuruoti su Lietuvos ir kitų šalių rinkų dalyviais.

Mūsų moto

Spaustuvės pagrindinis tikslas – KOKYBĖ +, tai yra greitis, kokybė, inovacija ir kvalifikacija.

 Mes gaminame

Platus spaudos gaminių ir paslaugų pasirinkimo spektras suteikia galimybę patenkinti įvairius užsakovo poreikius ir siūlyti nestandartinius spaudos sprendimus.

Spaustuvėje įgyvendintos visos trys pagrindinės spaudos technologijos – ofsetinė, skaitmeninė ir šilkografija.